Way flow control valve 1/4'' 25l/mn 450 bar
Ref.1 : RU7 Ref.2 : R932500550
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 25 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 450 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,28 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
