VSDI 30 FM OMSS 12 20
Ref.1 : 05161703032000A Ref.2 : R930008288
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure increase | 47 bar |
|---|---|
| Pressure adjustment | 50 - 210 bar |
| Valve type | Dual cross relief |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 40 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Range | VSDI |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
051617_X_Y_Z_AC_OIL_CONTROL.pdf
051617_X_Y_Z_AC_OIL_CONTROL.pdf
