2-way flow regulator 1/2"'
Ref.1 : VCST12 Ref.2 : R932500615
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Flow | 4 to 33 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,7 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Adjustment type | Button adjustment |
| Family | Flow Regulator |
In line, flow 4 to 33l/mn, setting with a button
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL3.pdf
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL3.pdf
