2-way flow regulator 1/2"
Ref.1 : 0M2203700300STL Ref.2 : RF000125
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Ways | 2 Way |
| Flow Max | 55 l/mn |
| Weight | 0,96 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Adjustment type | Wheel adjustment |
| Family | Flow Regulator |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
