2-way flow regulator 3/8" 4 to 18 l/mn
Ref.1 : VCST38 Ref.2 : R932500621
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Flow | 4 to 18 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,34 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Adjustment type | Button adjustment |
| Family | Flow Regulator |
In line 4 to 18 l/mn
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL1.pdf
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL1.pdf
