2-way flow regulator 3/4"
Ref.1 : 0M2203500400000 Ref.2 : R930004176
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Ways | 2 Way |
| Flow Max | 90 l/mn |
| Weight | 1,75 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Adjustment type | Lever adjustment |
| Family | Flow Regulator |
VRFC2 L 34 A setting with lever
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
OM220350_Y_VRFC2_L_OIL_CONTROL.p
OM220350_Y_VRFC2_L_OIL_CONTROL.pdf
OM220350....
OM220350.....pdf
