body Bypass 25l/mn VEI 8A VU VS 30 20 ST 06 NA 38
Ref.1 : OL520207A000000 Ref.2 : R930066293
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 50 - 210 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 25 l/mn |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OL51_521.pdf
OL51_521.pdf
OLKYZW00_51_52_ST-067.pdf
OLKYZW00_51_52_ST-067.pdf
