Block Bypass 130l/mn VEI 8A NA VU VS ST 12
Ref.1 : OL5205071A0000
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 07 - 105 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 130 l/mn |
| Thread | Gaz - 1" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OLKYZW00_51_52_ST-069.pdf
OLKYZW00_51_52_ST-069.pdf
