Bidirectional flow limiter 1/2'' 70l/mn 400 bar
Ref.1 :Â RD13 Ref.2 :Â R932500530
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 400 bar |
|---|---|
| Flow | 70 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,85 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Bidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part