Bidirectional flow limiter 1/2'' 50l/mn 350 bar STL
Ref.1 : 21F02B0130040 Ref.2 : 21F02B0130040
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 350 bar |
|---|---|
| Flow | 50 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,6 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Bidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part