3-ways flow regulator 3/4" + LP 60 to 350 bar
Ref.1 : 0M33034004STD Ref.2 : RF000138
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 350 bar |
|---|---|
| Ways | 3 Way |
| Flow Max | 90 l/mn |
| Weight | 2,3 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Adjustment type | Wheel adjustment |
| Family | Flow Regulator |
Setting with graduated handwheel + LP 60-350 bar
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
