Way flow control valve 3/8 45l/mn 450 bar
Ref.1 : RU10 Ref.2 : R932500552
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 450 bar |
|---|---|
| Flow | 45l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,55 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
