Way flow control valve 3/8'' 30l/mn 350 bar
Ref.1 : SU10 Ref.2 : R932500603
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 30 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 350 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,4 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
