Way flow control valve 3/4'' 60l/mn 280 bar STL
Ref.1 : 21E02B0130050 Ref.2 : 21E02B0130050
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 400 bar |
|---|---|
| Flow | 80 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 1,12 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
