Way flow control valve 1/2'' 70l/mn 400b. montage tabl. ss ecrou
Ref.1 : RUF13 Ref.2 : R932500559
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 350 bar |
|---|---|
| Flow | 70 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,85 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
