Way flow control valve 1'' 80l/mn 250 bar STL
Ref.1 : 21E02B0130060 Ref.2 : 21E02B0130060
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 150 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 400 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 1,2 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
