Way flow control valve 1'' 140l/mn 250 bar
Ref.1 : SU25 Ref.2 : R932500607
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 140 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 250 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 3 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
