VBSO SE LA NA 12 35 1/3 C
Ref.1 : 05418110033500C Ref.2 : R930006944
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 100 - 350 bar |
|---|---|
| Valve type | Counterbalance motor valve |
| Maximum pressure | 350 bar |
| Function Type | Single Acting |
| Flow Max | 80 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Balancing Valve |
| Range | VBSO |
| Pilot ratio | 1:3 |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
054181_X_Y_Z_VALVE_OIL_CONTROL3.
054181_X_Y_Z_VALVE_OIL_CONTROL3.pdf
