VBSO SE 30 FA OMS 12 35 A
Ref.1 : 05457103033500A Ref.2 : R930002092
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 100 - 350 bar |
|---|---|
| Valve type | Counterbalance motor valve |
| Maximum pressure | 350 bar |
| Function Type | Single Acting |
| Flow Max | 60 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Balancing Valve |
| Range | VBSO |
| Pilot ratio | 4.2:1 |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
054571_X_Y_Z_VALVE_OIL_CONTROL.p
054571_X_Y_Z_VALVE_OIL_CONTROL.pdf
