Solenoid coil 24DC S3H 21W F
Ref.1 : OD02030130OC00 Ref.2 : R930040782
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Core diameter | 14 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 51.5 mm |
| Shape | Round |
| Voltage | 24 Volts |
| Power | 21 W |
| Connectic | DIN 43650 - ISO 4400 Standard |
| Family | Coil |
| Current | DC (Direct Current) |
Coil EDI SYSTEM from BOSH REXROTH OIL CONTROL
Oil Control - Your hydraulic components and materials. Balancing valve, hydraulic power unit, mini power unit ... Correspondence Domange.
S3H1
S3H1.pdf
