Solenoid coil 12DC D36 20W H Deutsch diode DT04 2P L
Ref.1 : OD02362230OB00 Ref.2 : R901435525
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Core diameter | 16.6 mm |
|---|---|
| Height | 41 mm |
| Width | 43 mm |
| Shape | Round |
| Voltage | 12 Volts |
| Power | 20 W |
| Connectic | Deutsh DT04 2P L |
| Family | Coil |
| Current | DC (Direct Current) |
Oil Control - Your hydraulic components and materials. Balancing valve, hydraulic power unit, mini power unit ... Correspondence Domange.
OD023613
OD023613.pdf
