3-way flow regulator cartridge VRFD 10A 0,10 to 30l/mn
Ref.1 : 04040204854000A Ref.2 : R930055362
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 350 bar |
|---|---|
| Ways | 3 Way |
| Flow Max | 60 l/mn |
| Weight | 0,2 kg |
| Cavity | CA 10A 2N |
| Assembly | Cartridge |
| Adjustment type | Wheel adjustment |
| Family | Flow Regulator |
Setting with handwheel
Compensée en pression
Débit régulé : 0,10 à 30 l/mn
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
040402.pdf
040402.pdf
