2-way flow regulator 3/4"
Ref.1 : 0M2403800400000 Ref.2 : R930000221
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Ways | 2 Way |
| Flow Max | 90 l/mn |
| Weight | 2,05 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Adjustment type | Screw adjustment |
| Family | Flow Regulator |
VRFC2 VU D 34 A adjusting screw
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part.
OM2403__X_-_Y_VRFC2VU_OIL_CONTRO
OM2403__X_-_Y_VRFC2VU_OIL_CONTROL.pdf
