body Bypass 70l/mn VEI 8A NC VU VS ST 09 10/210 bar
Ref.1 : OL510407A0000
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 175 - 350 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 70 l/mn |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Closed |
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OLKYZW00_51_52_ST-064.pdf
OLKYZW00_51_52_ST-064.pdf
