Body Bypass 30l/mn VEI 16 VSBN 30 20 NA 12
Ref.1 : OL200307A000000 Ref.2 : R930064986
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 50 - 210 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 30 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
This bypass block, of the Bosch Rexroth brand, proposed by the company OCGF was built with quality materials allowing it to have an excellent functioning within the hydraulic system.
OLKYZXW00_19_20_VS30_RE18332-47
OLKYZXW00_19_20_VS30_RE18332-47.pdf
