Block Bypass 200l/mn VSP19 VEI 8A NA VS 10 350 bar 3/4
Ref.1 : OL280407A000000 Ref.2 : R930064996
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 105 - 210 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 200 l/mn |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
This bypass block, of the Bosch Rexroth brand, offered by OCGF is a component manufactured with quality materials. This bypass block has also been 100% controlled by OCGF.
