Block by-pass 30l/mn 100 to 350 bar with relief
Ref.1 : OL1903103D0100
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 100 - 350 bar |
|---|---|
| Manuel backup | Yes |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 30 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/2" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Closed |
VEI 8A VSBN 30 35 NC 12
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OLKYZW00_19_20_VS30_1
OLKYZW00_19_20_VS30_1.pdf
