Block by-pass 20l/mn VEI 8A VSBN 20 35 NA 14 (175 to 350 bar)
Ref.1 : OL200910A000000 Ref.2 : R930065938
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 175 - 350 bar |
|---|---|
| Manuel backup | No |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 20 l/mn |
| Thread | Gaz - 1/4" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OLKYZW00_19_20_VSBN
OLKYZW00_19_20_VSBN.pdf
