Block by-pass 20l/mn 35 à 140 bar+ lockable relief
Ref.1 : OL200204C000000
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Pressure adjustment | 35 - 140 bar |
|---|---|
| Manuel backup | Yes |
| Maximum pressure | 210 bar |
| Material | Aluminium |
| Flow Max | 20 l/mn |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Family | Bypass Block |
| Type of Electro-cartridge | Normally Open |
VEI 8A VSBN 10 NA 38
Standard integrated circuit
BOSCH REXROTH OIL CONTROL performs a test on each component
OLKYZW00_19_20_VSBN
OLKYZW00_19_20_VSBN.pdf
