Bidirectional flow limiter 3/4 80l/mn 310 bar
Ref.1 : SD19 Ref.2 : R932500582
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 310 bar |
|---|---|
| Flow | 80 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 1,1 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Bidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
