Bidirectional flow limiter 3/4'' 140l/mn 350 bar
Ref.1 :Â RD19 Ref.2 :Â R932500531
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 140 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 350 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 1,58 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Bidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part