Bidirectional flow limiter 1/4'' 15l/mn 350 bar STL
Ref.1 : 21F02B0130020 Ref.2 : 21F02B0130020
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 15 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 350 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,6 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/4" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Bidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
