3-ways flow regulator 3/8" VRFC3 D 38
Ref.1 : 0M3203809700000 Ref.2 : R930004246
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Ways | 3 Way |
| Flow Max | 55 l/mn |
| Weight | 1,2 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Adjustment type | Screw adjustment |
| Family | Flow Regulator |
Adjusting screw
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
0M3203X97..
0M3203X97...pdf
