3-ways flow regulator 3/4"VRFC3C D 34
Ref.1 : 0M4203800400000 Ref.2 : R930004334
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 210 bar |
|---|---|
| Ways | 3 Way |
| Flow Max | 90 l/mn |
| Weight | 2,5 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/4" |
| Adjustment type | Screw adjustment |
| Family | Flow Regulator |
Setting with screw
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
OM_42_03__X_-_Y6.pdf
OM_42_03__X_-_Y6.pdf
