2-way flow regulator 1/4"
Ref.1 : VCST14 Ref.2 : R932500617
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Flow | 1 to 10 l/mn |
|---|---|
| Maximum pressure | 250 bar |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,35 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 1/4" |
| Adjustment type | Button adjustment |
| Family | Flow Regulator |
In-line, 1 to 10 l/mn
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL2.pdf
VCST_REGULATEUR_OIL_CONTROL2.pdf
