unidirectional limiter 3/8 1,2mm
Ref.1 :Â SF10/1.2 Ref.2 :Â R932500595
Pour voir nos tarifs et commander, vous devez créer un compte ou vous connecter.
| Maximum pressure | 350 bar |
|---|---|
| Flow | 50 l/mn |
| Ways | 2 Way |
| Weight | 0,18 kg |
| Assembly | In line |
| Thread | Gaz - 3/8" |
| Family | Flow Limiter |
| Flow control direction | Unidirectional flow control |
Bosch Rexroth Oil Control performs a test on each part